Apie mus

Ruošiame individualią programą vaikams su diagnoze ar be, konsultuojame elgesio, mokymo(-si) bei sensoriniais klausimais, ruošiame mokymosi medžiagą pagal medicininius išrašus individualiems užsiėmimams namuose.

Organizuojame individualius bei grupinius mokymus, kūrybines dirbtuves ir savipagalbos grupes bei konsultacijas tėvams, auginantiems autistiškus vaikus.

Kas mes?

Kotryna

Esu Kotryna – vaikų draugė, kuri mėgsta žaisti, kartu išdykauti ir tuo pačiu mokinti visko, ko šiai ypatingai dienai reikia. Man be galo patinka kartu siekti užsibrėžtų tikslų, myliu ir gerbiu kiekvieną vaikutį, atėjusį pas mane į svečius. Kad mūsų draugystė būtų ne tik smagi, bet ir naudinga, esu baigusi VU MF ergoterapijos bakalauro ir reabilitacijos magistro studijas.

Kadangi mano pirmuosius veiklos žingsnius žengiau kartu su vaikais dar 2015 m., savo žinias gilinau ne tik teoriškai, bet ir praktiškai. Per tą laiką sėkmingai pabaigiau (arba dar tęsiu studijas) ir gavau leidimus naudoti tokias metodikas kaip ABA, PROMPT therapy, Brain Gym, ESDM, Mindfulness, RISE sensorinės integracijos metodika, šeimų koučingas

 • 2017 m.

  VU MF suteiktas reabilitacijos magistro laipsnis.
 • 2019 m.

  Suteikta taikomosios elgesio analizės (ABA terapijos) kvalifikacija taikomosios elgesio terapijos ir psichologijos institute, Maskvoje.
 • 2022 m.

  Sėkmingai baigta ir įgyta kvalifikacija konsultuoti ir mokyti šeimas pagal ESDM metodiką, mokant Laurie A.Vismara, Ph. D., BCBA-D.
 • 2023 m.

  Sėkmingai pabaigtos įsisąmoninimu grįstos kognityvinės ir elgesio terapijos studijos LSMU Neuromokslų Institutas.
 • 2023 m.

  Pradėtas ESDM sertifikacijos procesas supervizuojant Dr. Joanna Kwasiborska-Dudek, (Warsaw).

Ilona

Esu autistiško berniuko mama. Esu studijavusi pedagogiką, kas man palengvino gilinti žinias bandant suprasti ir auginti autistišką vaiką.

Apie autizmą pradėjau pasakoti nuo 2022 metų spalio mėnesį savo Instagram paskyroje, norint paskatinti žmones atvirai apie tai kalbėti ir neslėpti savo ypatingų vaikų, kas dažnai pasitaiko tame tarpe bei šviesti visuomenę autizmo tema.

Kaip ir dauguma šeimų susidūriau su realybe, kurią reikia patirti tėvams, auginantiems autizmą turinčius vaikus Lietuvoje. Nenorėdama taikytis su realybe, nusprendžiau imtis šio projekto, kuris palengvintų mums „autistišką kasdienybę“. Tikiu, kad atvirai apie tai kalbant, šviečiant žmones ir imantis veiksmų, mes galime sukurti mūsų autistiškiems vaikams šviesesnę ateitį Lietuvoje.